Obrázek 1

Předsíně

Jaké předsíně navrhuji a realizuji ?

 

• Předsíň, zádveří – má vždy zůstat prostorné a působit čistě, protože již tento prostor nás reprezentuje.  Nemá být přeplněné odloženými oděvy, obuví a věcmi, kterých se potřebujeme zbavit hned jak vstoupíme do dveří.   . . . . . . věřím, že navržené a následně  zrealizované předsíně, spl přesně tyto podmínky.

 

V předsíni potřebujeme odložit velkou spoustu oděvů, doplňků a věcí hned, jak vstoupíme do bytu.

Proto v předsíni řešíme hned několik velmi důležitých úložných prostor.

V první řadě jsou to bundy a kabáty. To vyřešíme skříní s posuvnými, nebo otevíravými dveřmi. Jako druhé věci je potřeba věnovat pozornost, kam odložit tašky, batohy, kabelky. Prostor těmto věcem nemusí být věnován moc veliký, ale musí se šikovně zakomponovat třeba do skříně a nebo vedle ní. Jako další úložný prostor potřebujeme botník - výklopný, výsuvný, nebo kombinace obou dle možnosti daného prostoru. Poslední potřebujeme prostor na odložení klíčů, brýlí, vodítek na psy, atd. Žádnou ženu nepotěší klíče na kuchyňské lince, nebo na poličce či jídelním stole. Proto při navrhování pomatuji i na takto zdánlivé detaily. Většinou potřebujeme malý, ale opět praktický prostor na odložení právě nošené bundy a obuvy. To vše vyřešíme nástěným věšákem a lavičkou s ůložným prostorem a zároveň nám poslouží pro pohodlné obutí. V předsíni zakomponuji i prostor na doplňky jako je deštník, hole a třeba klobouky.

 

• Vhodný výběr materiálů •

 

Skříně - vždy přesně na míru.  Povrchové úpravy jsou různé dle náročnosti klienta.  Masiv, dýha v různých povrchových úpravách. Lamina dle vzorníků v dekoru dřeva, barevné či strukturované. Široká škála barevných odstínů, mat, polomat a vysoký lesk. Masiv, kombinace materiálů včetně skla a kovu. Posuvné dveře s různými druhy kování a povrchových úprav - výplně plné, skleněné. Zrcadlo je důležité a často se stává součástí skříně nebo je nad botníkem. Zrcadla jsou různá - stříbrná, bronzová, šedá kouřová, atd.

 

 
Kontakty

Sídlo firmy:
Markéta Kadičová
Kokonínská 29a
466 01 Jablonec nad Nisou

mobil:

+ 420 777 661 781

e-mail:

ja.makrela@centrum.cz