Obrázek 1

Ložnice

Jaké ložnice navrhuji a realizuji  ?

• Moderní a nadčasový design.

• Stylové a rustikální.

Na míru vašemu stávajícímu interiéru. . . . . . . věřím, že v navržené a následně  zrealizované ložnici se spl všechny Vaše sny.

 

Ložnice – soukromé místo ve vašem interiéru

Ložnice je bezesporu nejintimnějším pokojem každé domácnosti.  Vysněná ložnice musí být dokonale komfortní, přívětivá a čistá. Ložnice je místem, které na rozdíl od ostatních pokojů využívají téměř výhradně domácí uživatelé bytu, a proto se v ní musí cítit naprosto bezpečně, příjemně a pohodlně. Nároky na prostor, světlo a barvy moderní ložnice jsou proto opravdu vysoké.

V ložnici se snoubí elegance s praktickým pohodlím

Elegantní, a přitom komfortní ložnice musí dokonale vyjadřovat individualitu svých uživatelů. Stejně jako u kuchyní nebo obývacích pokojů platí, že ať už zvolíte při výběru nábytku, vybavení, dekorací a doplňků jakýkoli materiál, barvu a design, hlavním kritériem zůstává vlastní vkus a pohodlí. Vybírám proto látky, textilie, koberce, skříně, komody, postele, osvětlení a lustry tak, aby dokázaly vytvořit intimní a komfortní atmosféru Vašim pocitům přímo na míru. Ložnice je stejně intimní místnost jako koupelna a když Vám to velikost domova dovolí, nemusíte se klidně bát aspoň částečně tyto prostory propojit.

 

Šatna

Šatna je nedílnou součástí každého domova. Ne vždy nám to prostor dovolí. Pokud ano a řešíme novostavbu či razantnější rekonstrukci bytu, je určitě pohodlné, když šatna navazuje na ložnici nebo se stává přímo její součástí. Pokud máme prostor menší, můžeme volit různé vestavěné skříně přímo na míru danému prostoru. Skříně s posuvnými, nebo otevíravými dveřmi. Pohodlné jsou komody na drobné prádlo.

 

• Vhodný výběr materiálů •

 

Skříně, postele, komody- vždy přesně na míru.  Povrchové úpravy jsou různé dle náročnosti klienta.  Masiv, dýha v různých povrchových úpravách. Lamina dle vzorníků v dekoru dřeva, barevné či strukturované. Široká škála barevných odstínů, mat, polomat a vysoký lesk. Masiv, kombinace materiálů včetné skla a kovu. Posuvné dveře s různými druhy kování a povrchových úprav - výplně plné, skleněné. Zrcadla jsou různá - stříbrná, bronzová, šedá kouřová, atd.

Postele z masivu i lamina- čalouněná čela, zešikmená čela, atypické rozměry, rošty.

Matrace - dle náročnosti klienta.

 

Doporučujeme: Přírodní matrace jsou kvalitně ručně zhotoveny bez zásahu strojní výroby a chemických procesů. Takové matrace jsou vyráběny z dokonalých materiálů přírody, které jsou vhodné i pro astmatiky, alergiky, ale i děti, pracující a seniory. Přírodní matrace splňují požadavky kladené na zdravotní matrace i ortopedické matrace - 100% bavlna, kokos, přírodní latex, koňské žíně, konopí, ovčí vlna.

 
Kontakty

Sídlo firmy:
Markéta Kadičová
Kokonínská 29a
466 01 Jablonec nad Nisou

mobil:

+ 420 777 661 781

e-mail:

ja.makrela@centrum.cz