Obrázek 1

Kuchyně

Jaké kuchyně navrhuji a realizuji  ?

• Moderní a nadčasový design

• Rustikální, stylové kuchyně do roubených staveb

• Celodřevěné kuchyně . . . . . . . věřím, že navržené a následně zrealizované kuchyně, spl Vaše největší nároky a očekávání.

p9150528jpg.JPGdsc05702jpg.JPGfotkykuchnapokoj-001jpg.jpg

 

• Vhodný výběr materiálů •

Dvířka z lamina - dle vzorníků Egger, Kronospan, Kaindl, dvířka stříkaná-dle vzorníku RAL, dvířka masivní dřevěná-mořená, drásaná a lakovaná, dvířka dýhovaná,dvířka fóliovaná.

 

Pracovní desky lamino dle vzorníků Egger, Kronospan, Kaindl, masivní dřevěné, kamenné-žula, Umělý kámen- Bienstone, Technistone, Corian. Pracovní desky s obklady dlaždice, mozaiky.

 

Spotřebiče vestavné i volně stojící. Lednice, mrazáky, kombinované lednice, digestoře-podstavné, závěsné, nástěnné i výsuvné z desky. Mikrovlné trouby, parní a horkovzdušné trouby, kávovary, drtiče, odpadkové koše, dřezy všech tvarů a povrchových úprav, baterie.

 

Osvětlení - snižování stropů pro osvětlení a odtahy digestoří, zásuvky - včetně výsuvných, podsvícení horních skříněk, polic a různých detailních i atypických prvků kuchyní.

Jídelní stoly - hranaté, oválné, kulaté, rozkládací, skleněné, kombinace kovu a skla, dřeva a skla včetně osvětlení nad jídelní stůl a ubrusů, doplňků a dekorací. Židle všech druhů a tvarů včetně čalounění na míru.

dsc08251jpg.JPGdsc02821jpg.JPG02-25-13-08-54-20-kuch_309_4jpg.jpg

 
Kontakty

Sídlo firmy:
Markéta Kadičová
Kokonínská 29a
466 01 Jablonec nad Nisou

mobil:

+ 420 777 661 781

e-mail:

ja.makrela@centrum.cz